Inschrijven Gazontips
U bent ingeschreven voor onze GazonTips!
"De enige nieuwsbrief waar ik écht wat aan heb!" Dit soort reacties krijgen we op onze maandelijkse gazontips.
U heeft geldig e-mail adres ingevoerd.
Lageman Graszoden is door 3694 mensen beoordeeld met gemiddeld een 8.9 van de

Referenties

3694 Thuiswinkel Waarborg reviews
8,9

Deze klanten gingen u voor!

Ontdek de beoordelingen over onze graszoden en service.
De beoordelingen zijn van echte klanten en verzameld met Thuiswinkel Waarborg Reviews. Lageman Graszoden is door 3694 mensen beoordeeld met een gemiddelde van een 8,9.

8,0

Graszoden Hank

Ayhan - 26-06-2014


Pluspunten

“”

Verbeterpunten

“ Iets later om een beoordeling vragen. Een paar dagen na het leggen kan men niet veel kwijt over het kwaliteit van het gras. ”
8,0

Graszoden Dokkum

Bakker - 26-06-2014


Pluspunten

“”

Verbeterpunten

“ Zou ik niet weten ”
10

Graszoden Groningen

Martin - 26-06-2014


Pluspunten

“”


GroningenGroningenGroningenGroningen
8,0

Graszoden Dronten

jordy - 24-06-2014


Pluspunten

“”


10

Graszoden groningen

arga - 24-06-2014


Pluspunten

“”


10

Graszoden Zeewolde

Jan - 23-06-2014


Pluspunten

“”

Verbeterpunten

“ Geen ”
8,0

Graszoden Kropswolde

Irma - 23-06-2014


Pluspunten

“”

Verbeterpunten

“ Aflevering ging via reguliere koeriersdienst die niet de mogelijkheid had de zoden op de gewenste plek te zetten. Te grote vrachtwagen om ons erf (!!!) op te rijden en alleen een pompkarretje die echt niet over grind kan rijden. ”

Lageman Graszoden

Beste Irma,

De graszoden kunnen een behoorlijk gewicht hebben. Gemiddeld gezien weegt een vierkante meter 15 kg. We proberen zo goed mogelijk rekening te houden dat er bij veel particuliere klanten niet een hele grote vrachtwagen kan komen.
Ook al kan de chauffeur de vrachtwagen wel uw oprit oprijden dan zijn we hier erg terughoudend in. Door het grote gewicht van de vrachtwagen is de kans op verzakking van het straatwerk of andere schade erg groot. Dit willen wij liever voorkomen.

Helaas kon de chauffeur met de elektrische pompwagen niet op uw oprit lossen. De pompwagen heeft een harde ondergrond nodig zoals straatwerk, anders kunnen de kleine wielen niet rijden.

Met vriendelijke groet,

Marcel Lageman
8,0

Graszoden

Klant - 22-06-2014


Pluspunten

“”

Verbeterpunten

“ Problemen met invullen betalingswijze op website. ”
10

Graszoden Son

Serge - 21-06-2014


Pluspunten

“”


8,0

Graszoden Raalte

gerrit - 21-06-2014


Pluspunten

“”

Verbeterpunten

“ Veel stenen in het gras en de 1e helft van de pallet blijft bruine plekken in het gras zitten. Dit trekt na 9 dagen nog steeds niet bij van kleur. 2 helft is heel mooi donkergroen . ”
8,0

Graszoden Lelystad

Raymond - 19-06-2014


Pluspunten

“”

Verbeterpunten

“ De graszoden waren erg droog bij levering. ”